Kontakta oss

Du är välkommen att kontakta oss för frågor eller beställningar på order@erimed.se, info@erimed.se eller per telefon +4684495650. Det går också utmärkt att använda kontaktformuläret nedan. Våra öppettider är måndag – fredag 08.00 – 16.00, med lunch mellan 11.30-12.30.

Vill du bli återförsäljare? Do you want to become a distributor?

Använd kontaktformuläret nedan och berätta mer, så kontaktar vi dig.  / Please use our contact form below.

Till dig som privatperson.

Vi säljer normalt sett våra produkter genom våra samarbetspartners och återförsäljare. Om du önskar information om dem– vänligen sänd en förfrågan till oss med information om bostadsort så informerar vi om närmaste återförsäljare. För mer information – läs här.


Kontakta oss här

    Läs mer här
    * obligatoriska fält

    Vi som jobbar på Erimed är

    Annica Forslund-Nilsson

    VD / Managing Director

    E-post: annica.forslund-nilsson@erimed.se

    Telefon: +46 (0)8-449 56 50, +46 708 10 60 90

    Anna Palmquist-Ngadiuba

    Accounting Manager

    E-post: anna.palmquist-ngadiuba@erimed.se

    Telefon: +46 (0)8-449 56 50, +46 708 33 97 33

    Conny Jalkegård

    Product Management Shoes & Sales

    E-post: conny.jalkegard@erimed.se

    Telefon: +46 70 896 28 06

    Matts Larsson

    Product Management CPO & Sales

    E-post: matts.larsson@erimed.se

    Telefon: +46 70 689 21 35

    Anders Widgren

    Sales

    E-post: anders.widgren@erimed.se

    Telefon: +46 70 653 24 00

    Peter Barenhoff

    Sales

    E-post: peter.barenhoff@erimed.se

    Telefon: +46 70 995 99 89

    Hanna Nyholm

    CPO & Sales

    E-post: hanna.nyholm@erimed.se

    Telefon: +46 73 077 84 63

    Anna Källgren

    Customer service / order and purchase

    E-post: anna.kallgren@erimed.se

    Telefon: +46 (0)8-449 56 50

    Helena Karlsson

    Logistics / Purchase

    E-post: helena.karlsson@erimed.se

    Telefon: +46 (0)8-449 56 50

    Leif Eriksson

    Warehouse

    E-post: leif.eriksson@erimed.se

    Telefon: +46 (0)8-449 56 50